Chemie

V širokém sortimentu chemických výrobků se nachází také materiály, které mají charakter nebezpečných výrobků. Produkty chemického průmyslu proto vyžadují dostatečně odolné obaly, které vyhoví zvýšeným nárokům na schopnost zabránit úniku plněných materiálů z pytle. Na chemické výrobky proto doporučujeme především vícevrstvé ventilové a otevřené pytle opatřené folií nebo papírem s nástřikem PE.

Vyberte si:
 
Samočinně uzavíratelný papírový pytel je navrhován pro balící zařízení opatřené hubicí, které jsou schopny plnit pytle vysokými plnícími rychlostmi (způsoby plnění jsou – gravitační, šnekové, turbínové). Parametry pytle umožňující vysoké plnící rychlosti a ochranné vlastnosti ventilových pytlů se mohou během návrhu pytlů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem s nanesenou LDPE vrstvou.
 
One-ply koncept byl reakcí na požadavky zákazníků, kteří potřebují vysoce kvalitní pytel a zárověň jsou nuceni redukovat jejich náklady. Po úspěšném uvedení našeho ONE pytle na trh, dalším logickým krokem bylo najít jednovrstvý protějšek k dnes standartním dvouvrstvým pytlům s folií. ONEPlus spojuje výhody jednovrstvého pytle s bariérou proti vlhkosti. Různí evropští výrobci cementu používají ONEPlus a využívají tak výhod, které jim nabízí tento ekonomicky výhodný pytel.
Open mouth paper sack
 
Otevřené pytle jsou na dně pytle uzavřeny. Vysoká kvalita pytlových papírů a konstrukce pytle zaručují dlouhou trvanlivost plněného zboží. Zákazník si může vybrat mezi bílým nebo přírodním (neběleným) papírem, které nabízíme o gramážích 60 – 120 gr/m2. Naše tiskové zařízení umožňuje potiskout papírový pytel až 8 barvami. Pro zvlášť atraktivní vzhled pytlů (např. krmiva pro domácí zvířata) používáme bílý tiskový papír. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem snanesenou LDPE vrstvou.


CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi