Pet food

Pytle pro domácí zvířata jsou vyráběny převážně s vrchní vrstvou z bílého tiskového papíru, který umožňuje potisknout tyto pytle ve vysoké kvalitě tisku (až 8 barev). Pytle a tašky mají jako vnitřní vrstvu také papír s nástřikem PE proti průsaku tukové složky, kterou tato krmiva obsahují.

Vyberte si:
 
Otevřené pytle jsou na dně pytle uzavřeny. Vysoká kvalita pytlových papírů a konstrukce pytle zaručují dlouhou trvanlivost plněného zboží. Zákazník si může vybrat mezi bílým nebo přírodním (neběleným) papírem, které nabízíme o gramážích 60 – 120 gr/m2. Naše tiskové zařízení umožňuje potiskout papírový pytel až 8 barvami. Pro zvlášť atraktivní vzhled pytlů (např. krmiva pro domácí zvířata) používáme bílý tiskový papír. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem snanesenou LDPE vrstvou.
 
Mini Bag Vám dává příležitost uložit Váš výrobek na pulty prodejen a vyhovět těm zákazníkům, kteří požadují balení 5-10 kg. Mini Bag díky své konstrukci dovoluje nejen plnění vysokými rychlostmi, ale také splňuje požadavky na efektivní paletizaci. Tyto ventilové pytle jsou k dispozici v mnoha rozměrových variantách a mohou být navíc opatřeny odnosným uchem, svařovacím ventilem nebo dnem umožňujícím snadné otevření pytle.
 
Papírová taška s uchy vlepenými mezi vrstvy papíru a používaná především pro automatické, nebo semi-automatické plnicí linky. Konstrukce tašek umožňuje jednoduchý způsob plnění a uzavírání šitím, případně svařováním.
Pro vnitřní vrstvu je možné použít papír s nástřikem LDPE, která může sloužit jako ochrana produktu před vzdušnou vlhkostí, nebo uzavírání tašek svařováním.

Potisk: předtisk do 8 barev

Odnosná ucha: pro snadné uchopení a přenášení slouží papírová ucha. Je možné zvolit bílá, hnědá, případně barevně potištěná ucha ze standardní škály barev.
 
Papírový pytel používaný především pro automatické, nebo polo-automatické plnicí linky. Konstrukce pytlů umožňuje jednoduchý způsob plnění a uzavírání šitím, případně svařováním.
Pro vnitřní vrstvu je možné použít papír s nástřikem LDPE, která může sloužit jako ochrana produktu před vzdušnou vlhkostí, nebo uzavírání tašek svařováním.

Potisk: předtisk do 8 barev


CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi