Zemědělství

Na zemědělské produkty doporučujeme z našeho sortimentu hnědé nebo bílé ventilové a otevřené vícevrstvé pytle (případně opatřené folií nebo papírem s PE nástřikem), na malá balení doporučujeme papírové tašky.

Vyberte si:
 
Samočinně uzavíratelný papírový pytel je navrhován pro balící zařízení opatřené hubicí, které jsou schopny plnit pytle vysokými plnícími rychlostmi (způsoby plnění jsou – gravitační, šnekové, turbínové). Parametry pytle umožňující vysoké plnící rychlosti a ochranné vlastnosti ventilových pytlů se mohou během návrhu pytlů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem s nanesenou LDPE vrstvou
Open mouth paper sack
 
Otevřené pytle jsou na dně pytle uzavřeny. Vysoká kvalita pytlových papírů a konstrukce pytle zaručují dlouhou trvanlivost plněného zboží. Zákazník si může vybrat mezi bílým nebo přírodním (neběleným) papírem, které nabízíme o gramážích 60 – 120 gr/m2. Naše tiskové zařízení umožňuje potiskout papírový pytel až 8 barvami. Pro zvlášť atraktivní vzhled pytlů (např. krmiva pro domácí zvířata) používáme bílý tiskový papír. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem snanesenou LDPE vrstvou.


CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi