Novinky


více...

Pytel ventilový lepený

Pasted valve sacks

Samočinně uzavíratelný papírový pytel je navrhován pro balící zařízení opatřené hubicí, které jsou schopny plnit pytle vysokými plnícími rychlostmi (způsoby plnění jsou – gravitační, šnekové, turbínové). Parametry pytle umožňující vysoké plnící rychlosti a ochranné vlastnosti ventilových pytlů se mohou během návrhu pytlů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Vyžaduje-li zákazník ochranu zboží před vlhkostí nebo tuky, mohou být pytle opatřeny folií nebo papírem s nanesenou LDPE vrstvou.

 

Výhody
Vysoká rychlost plnění Lepené ventilové pytle jsou navrhovány na rychlý únik vzduchu a na vysoké plnící rychlosti.
Alternatiní způsoby uzavírání Ventil se může samočinně uzavřít tlakem plněného materiálu, ručním zahnutím ventilu, uzavřením pomocí zatavení nebo mechanicky. Druh uzavření se volí podle nároků zákazníka na čistotu pracovního prostředí nebo podle charakteru výrobku.
Paletizace Díky kompaktnímu tvaru se ventilové pytle snadno paletují a je možné je navrhnout tak, aby byla zcela využita plocha palety. Povrch pytlů může být opatřen také protiskluzovou úpravou.

Technické specifikace
Šíře 220 mm - 650 mm
Délka 220 mm - 1100 mm
Dno (ventil) 70 mm - 220 mm
Počet vrstev 1 až 5
Počet barev potisku až 8 barev

Bělený nebo nebělený pytlový papír je k dispozici v gramážích 70 - 120 gr/m2.
Ventilové papírové pytle se používají ve stavebním průmyslu (cement, vápna, stavební směsi), plní se do nich sypké minerály, osivo a krmiva, mouka, chemické i jiné granuláty apod.CZ EN

Kontakty

Mondi Bags Štětí a.s.
Litoměřická 272
411 08 Štětí
Tel.: +420 416 80 1111
Fax: +420 416 80 2071
Vyhledání výrobku


E-Procurement

© 2007 by Mondi